Doprava a platba

Záleží len na vás, či budete chcieť balík doručiť cez Zásielkovňu alebo službu DPD, a tiež aký spôsob platby zvolíte. Zaplatiť u nás aktuálne môžete online platobnou kartou, prevodom na účet alebo na dobierku. A ako je to s cenou za dopravu? Nakúpte na e-shope nad 40 € a balík vám doručíme zdarma.

Spôsob dopravy

Balík vám doručíme na vami zvolené výdajné miesto Zásielkovne po celej Slovenskej republike.

Nechajte si balík doručiť na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike, napríklad domov alebo do práce.

Spôsob platby

Objednávku zaplatíte priamo v nákupnom košíku cez bezpečnostnú platobnú bránu GoPay. Ušetríte si starosti pri preberaní balíka.

Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní balíka. Musíme vás však upozorniť, že za platbu na dobierku zaplatíte poplatok 1,50 €.

Svoju objednávku zaplatíte prevodom na účet. Informácie o platbe vám pošleme na e-mail po dokončení objednávky. Na vašej objednávke potom začneme makať po pripísaní platby na náš účet.

Často kladené otázky

Balík vám radi doručíme zadarmo pri objednávke nad 40 €.

Objednávky expedujeme najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa. Po odovzdaní balíka dopravcovi však čas doručenia nie je v našich rukách. Cestu zásielky môžete sledovať cez odkaz, ktorý dostanete na e-mail. Ak ste registrovaným členom Klubu Machrov, zásielku môžete sledovať aj po prihlásení sa do svojho účtu v sekcii Objednávky.

Aktuálne posielame balíky len v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Hneď ako vašu objednávku odovzdáme dopravcovi, môžete cestu zásielky sledovať cez odkaz, ktorý dostanete na e-mail. Ak ste registrovaným členom Klubu Machrov, zásielku môžete sledovať aj po prihlásení sa do svojho účtu v sekcii Objednávky.

Áno, ale iba dovtedy, kým vašu objednávku odovzdáme dopravcovi. Potom už vašu objednávku zrušiť alebo zmeniť, bohužiaľ, nemôžeme. So svojou požiadavkou preto, prosím, čo najskôr zavolajte na našu zákaznícku linku na tel. číslo +420 725 934 454. Volať môžete každý pracovný deň od 8.00 do 15.00 hod.

Samozrejme, registrácia nie je podmienkou na uskutočnenie objednávky. Ako registrovaný používateľ v Klube Machrov však máte veľa výhod určených len pre členov. Čakajú na vás pravidelné zľavy, prioritné vybavenie reklamácie alebo možnosť vrátiť tovar zadarmo.

Áno. Informácie o platbe vám pošleme na e-mail po dokončení objednávky. Musíte však počítať s tým, že objednávku začneme spracúvať až po pripísaní platby na náš účet.

Ak sme vašu objednávku ešte nepredali dopravcovi, zavolajte na našu zákaznícku linku a vašu adresu zmeníme. Po odovzdaní zásielky dopravcovi už to bohužiaľ, nie je možné. Volať môžete v každý pracovný deň od 8.00 do 15.00 hod. na tel. číslo +420 725 934 454.

Radi vám s čímkoľvek pomôžeme každý pracovný deň od 8.00 do 15.00 hod. Zavolajte nám na tel. číslo +420 725 934 454 alebo nám napíšte na eshop@bennon.sk.

Zľava 5 % pre Klub Machrov

Pridaj sa do Klubu Machrov jednoduchou registráciou. Členstvo je zdarma a obratom získaš okrem zľavy aj ďalšie výhody.

30 dní na vrátenie a výmenu

Doprava zdarma pri vrátení tovaru

Prioritné vyriešenie reklamácie do 15 dní

Zákaznícka podpora

Otváracie hodiny

Po – Pi: 8.00 – 15.00

Tel. číslo